O nás

Profil spoločnosti

Spoločnosť INKUR s.r.o. bola založená v roku 1992. Za túto dobu si vybudovala dobré meno v oblasti predaja a montáže vodokúrenárskeho materiálu. V roku 2003 bola vytvorená špecializovaná spoločnosť INKUR Martin s.r.o., ktorá sa zaoberá výlučne montážou vodoinštalácií a ústredného kúrenia.

 

Firma INKUR s.r.o. Martin sa zameriava na celý sortiment vodárenského a kúrenárskeho materiálu vrátane najnovších trendov v tejto oblasti. Má najväčšiu predajnú plochu a vyškolených pracovníkov v tomto obore. Spolu s dobrou dostupnosťou a vlastným parkoviskom je najväčším predajcom v regióne. Firma Inkur s.r.o Vam tiež poskytuje požičovnu náradia.

 

Firma INKUR MARTIN s.r.o. sa špecializuje na montáž vodoinštalácii, kúrenia a plynových kotolní. V tomto obore je najväčšou v regióne. Firma v súčasnosti zamestnáva 20 vodárov a kúrenárov, ktorí pri montáži využívajú najnovšie technológie a materiály. Ako napríklad rozvody z mede, plastov, systémov REHAU, GEBERIT, GABOTHERM. 

 

Pri veľkých objemoch prác firma spolupracuje s väčším množstvom menších a stredných živnostníkov a inými firmami podobného zamerania. Pracovníci firmy, majetok, ako aj prípadné vzniknuté škody pri výkone montážnych prác sú poistené v Slovenskej poisťovni v Martine. Finančné účtovníctvo je vedené v zmysle zákona č. 563 / 1991 Zb. O účtovníctve v sústave podvojného účtovníctva.